Гел за Око Маска, Релаксирачки Топло Ладно Ладење Око Маска Флексибилни Компактен за да се Ублажат Око Замор за Стрес Олеснување за Главоболка за Темните Кругови П?

Гел за Око Маска, Релаксирачки Топло Ладно Ладење Око Маска Флексибилни Компактен за да се Ублажат Око Замор за

Достапно за вашата нарачка
DEN 186.96
Залиха:

На гел пакет може да се користи за топли и ладни облоги, нема потреба за напојување, лесен за употреба, ви донесе олеснување.Не е лесно да се деформира, погоден за сите сезони, мала тежина и компактни, лесни за носење, погоден за домашни и патување употреба.Направени на добар материјал, безбедно и еко-пријателски, кожата-friendly и удобен за допир, обновливи и издржливи.Тоа може да помогне во олеснување на око замор, масажа уморни очи, да се подобри и да се спречи темни кругови, направи да изгледаат повеќе енергија.Може да се спротивстави на силен притисок, флексибилни и течење‑доказ, и не‑токсични, осигурувајќи комфорно око бањата.Функција : 1. Тоа може да помогне во олеснување на око замор, масажа уморни очи, да се подобри и да се спречи темни кругови, направи да изгледаат повеќе енергија.2. Направени на добар материјал, безбедно и еко-пријателски, кожата-friendly и удобен за допир, обновливи и издржливи.3. На гел пакет може да се користи за топли и ладни облоги, нема потреба за напојување, лесен за употреба, ви донесе олеснување.4. Може да се спротивстави на силен притисок, флексибилни и течење‑доказ, и не‑токсични, осигурувајќи комфорно око бањата.5. Не е лесно да се деформира, погоден за сите сезони, мала тежина и компактни, лесни за носење, погоден за домашни и патување употреба.Како да го Користите : Топла облога : Метод 1 : да се Стави производот во микробранова печка за да се загрее или покривање на производ со вода, поставување на средна моќност за 30 секунди, додека да го достигне саканата температура.Метод 2 : да се Стави производот во топла вода на околу 80?90°C за 3?5 минути.Ладна облога : 1. Стави производот во фрижидер за 2 часа пред употреба.2. Заврши на производ со крпа да се изолира од студот и да се избегне директен контакт со кожата за да се спречи смрзнатини.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Око Гел Мраз Pack Uses : Анти-замор, спречување на темни кругови Пакет Листата : 2 x Око Гел Ice Pack.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Eye Gel Ice Pack
Uses:
Anti-fatigue, prevention of dark circles
Package List:
2 x Eye Gel Ice Pack :

Најдобри предлози во категоријата