UXZDX Професионални Моќни Електрични Ножици домашно Милениче Коса Clippers Куче Мачки Зајакот Коса Тример Животинско Чешлање Машина за Сечење

UXZDX Професионални Моќни Електрични Ножици домашно Милениче Коса Clippers Куче Мачки Зајакот Коса Тример Животинско

Достапно за вашата нарачка
DEN 3631.44
Залиха:

Материјал : 35-заб казна-заби титаниум керамички милениче професионална машина главата, и носат-отпорни, посилни shearing сила.Високо-моќ висока-брзина на мотор|Голем капацитет, издржливи.Времетраење : 70 минути во полна сила.Пет-брзински фино подесување на машина главата, ротари фино подесување за повеќе флексибилни бричење, пет-брзински фино подесување во интервал од 0.8-2 mm.Погоден за домашни миленичиња куче зајакот итн.Материјал : 35-заб казна-заби титаниум керамички милениче професионална машина главата, и носат-отпорни, посилни shearing сила.Високо-моќ висока-брзина на мотор|Голем капацитет, издржливи.Времетраење : 70 минути во полна сила.Пет-брзински фино подесување на машина главата, ротари фино подесување за повеќе флексибилни бричење, пет-брзински фино подесување во интервал од 0.8-2 mm.Погоден за домашни миленичиња куче зајакот итн.Име : Професионални милениче clippers Voltage : 110v-240v 50 Hz Motor : 3.7 V-со голема брзина на motor Charging време : 4 hours Blade материјал : Титаниум+ceramic Body материјал : ABS Environmental Powerful мотор, издржлива батерија.Усвојување на технологија за намалување на шумот, целосно влегува во ерата на молчи за бричење.Удобен операција-можете да го користите коса clipper да го намали вашата коса дома.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата