Ладење Око Маска, Обновливи Компактен Гел за Око Маска Флексибилни Топло Ладно за Главоболка за Стрес Олеснување за Темните Кругови Подпухналост за Ублажување на ?

Ладење Око Маска, Обновливи Компактен Гел за Око Маска Флексибилни Топло Ладно за Главоболка за Стрес Олеснување

Достапно за вашата нарачка
DEN 186.96
Залиха:

Тоа може да помогне во олеснување на око замор, масажа уморни очи, да се подобри и да се спречи темни кругови, направи да изгледаат повеќе енергија.Не е лесно да се деформира, погоден за сите сезони, мала тежина и компактни, лесни за носење, погоден за домашни и патување употреба.Може да се спротивстави на силен притисок, флексибилни и течење‑доказ, и не‑токсични, осигурувајќи комфорно око бањата.Направени на добар материјал, безбедно и еко-пријателски, кожата-friendly и удобен за допир, обновливи и издржливи.На гел пакет може да се користи за топли и ладни облоги, нема потреба за напојување, лесен за употреба, ви донесе олеснување.Функција : 1. Тоа може да помогне во олеснување на око замор, масажа уморни очи, да се подобри и да се спречи темни кругови, направи да изгледаат повеќе енергија.2. Направени на добар материјал, безбедно и еко-пријателски, кожата-friendly и удобен за допир, обновливи и издржливи.3. На гел пакет може да се користи за топли и ладни облоги, нема потреба за напојување, лесен за употреба, ви донесе олеснување.4. Може да се спротивстави на силен притисок, флексибилни и течење‑доказ, и не‑токсични, осигурувајќи комфорно око бањата.5. Не е лесно да се деформира, погоден за сите сезони, мала тежина и компактни, лесни за носење, погоден за домашни и патување употреба.Како да го Користите : Топла облога : Метод 1 : да се Стави производот во микробранова печка за да се загрее или покривање на производ со вода, поставување на средна моќност за 30 секунди, додека да го достигне саканата температура.Метод 2 : да се Стави производот во топла вода на околу 80?90°C за 3?5 минути.Ладна облога : 1. Стави производот во фрижидер за 2 часа пред употреба.2. Заврши на производ со крпа да се изолира од студот и да се избегне директен контакт со кожата за да се спречи смрзнатини.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Око Гел Мраз Pack Uses : Анти-замор, спречување на темни кругови Пакет Листата : 2 x Око Гел Ice Pack.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Eye Gel Ice Pack
Uses:
Anti-fatigue, prevention of dark circles
Package List:
2 x Eye Gel Ice Pack :

Најдобри предлози во категоријата