Tiffen 4x5.65 Четири Точка Крстот Екран Ѕвезда Филтер со 3мм Линии (4x)

Tiffen 4x5.65 Четири Точка Крстот Екран Ѕвезда Филтер со 3мм Линии (4x)

Достапно за вашата нарачка
DEN 10200.00
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Создава Streaking Шема.Користење Со Точка Извор На Светлина.Color Core Стакло.Направен е во САД од страна на Tiffen.MFR # 45650 STR43.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата