Младата Анти-Падот Парапет, Лесно да се Размонтираат и Чисти, да се Создаде Независна Спиење Простор за Бебиња (Боја : Бела)

Младата Анти-Падот Парапет, Лесно да се Размонтираат и Чисти, да се Создаде Независна Спиење Простор за Бебиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 1296.00
Залиха:

◆Димензии : Должина-75 инчи, на висина -10 инчи, база должина -19.6 инчи. ◆Инсталација метод : може да се залепи околу кревет, може да се залепи околу душек. ◆Материјал : рамка-од нерѓосувачки челик (не-позлатен, обоен), текстил покрие-висока ткаени памук, база-структурни челик. ◆Рамка е целосно мека, не се плашат од пречки, и сите рамка пена обвива не се болни кога bumped. ◆Не се впие за долго време во текот на миењето.Употреба на температура на вода помалку од 35°C, додадете омекнувач да се мијат нежно, twist off дел од водата, се свитка на половина и ја обеси на закачалка, сува, и не експлодираат.Specification Product име : кревет изолација guardrail Material : рамкаод не ' рѓосувачки челик (не-позлата, печење лак)Текстил покриевисокиот ткаени cotton Baseструктурни steel Color:Blue1 , Blue2 , Зелена , Розова , White Size : Должина75 инчи, на висина 10 инчи, база должина 19.6 инчи(Прирачник за мерење има ±0.7 во erro)Пакет:Постои парапет и монтажа додатоци во секој package Innovative и надгради четири-брзина design Two нивоа на висина + две нивоа на должина се полесно и подобро да се use Two нивоа на висина : Првиот степен на пренос нормална инсталација gear Second опрема се намали инсталација gear Two должини : Првиот степен на пренос нормална инсталација gear Shorten на вториот степен на пренос со две gears There се телескопски за дизајнот на цевката врска, која може да се прилагоди со две gears Bao Ма reminded For безбедност, ве молиме да ги споделите вашето дете спие во посебен простор.Многу работи во возрасен е кревет може да стане безбедносни опасности, вклучувајќи душеци дека не се доволно цврста, кревет circumferences, тешки јоргани, перници, па дури и родителите тела.Независна простор, без никакви дополнителни предмети е безбедно спиење место за децата.Note Bedside инсталација : инсталиран на креветот површина, на долниот дел од креветот или на душек мора да биде во можност да биде врзан околу одредување на појас.Ноќни инсталација : За инсталација во кревет одбор, дебелината на душекот мора да бидат обезбедени.Дебелината на душекот е помалку од 8cm без проширување.Стандардно не е опремен со вграден-во кревет, и таму мора да биде 2cm јазот помеѓу кревет и душек.Како да се clean Disassembly и перење никогаш не било полесно.Отпакувајте ја патент и можете да го симнат за washing Do не се впие долго време кога за перење.Употреба на температура на вода помалку од 35°C. Додадете омекнувач да се мијат нежно.По извртување исклучи некои од водата, се свитка на половина и ја обеси на закачалка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата