Паѓа Дожд Капка 80см 10 Цевки 720 LED Водоотпорен Snowfall Led Светла Cascading Icicle String Светлина за Надворешна Божиќ Дрво Декорација Свадба Партија Празник, Жолта

Паѓа Дожд Капка 80см 10 Цевки 720 LED Водоотпорен Snowfall Led Светла Cascading Icicle String Светлина за Надворешна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1888.80
Залиха:

Повеќе светилка монистра се осигура дека декоративни светилки се посветла и повеќе видлив.❤ ПРЕДВОДЕНА од МЕТЕОР ТУШ СВЕТЛА : Метеор туш ефект со романтична естетски, Соновни ефект ќе се појави со оваа светлина, исто како метеор туш или паѓање на снег во текот на ноќта небото, даваат пријатен ефект, се навистина убава.Без разлика дали тоа е вашиот пријатели и роднини, или минувачите кои не знаете, тие ќе бидат полн со пофалби за вашиот декорирани ПРЕДВОДЕНА од дожд светла. ❤ Ако треба да декорирате вашиот роденден, елка или вашиот дом, што чекаш?Побрзајте и закажете да уживаат нашите квалитетни производи и услуги!Уживајте во фантастична визуелно искуство со вашето семејство порано!.4 инчен ● Цевка проред : 30cm ● кабелот за Напојување должина : 3m ● Влезен напон : 120-220 V ● извор на Светлина агол : 360° ● Цевка : КОМПЈУТЕР ● Водоотпорен : IP65 Предност : 1. Тоа се уште е на располагање подолу минус 25 степени Забелешка : Ако купите повеќе групи на метеор светла, комбинирана должина на напојување може да ги поддржи до 9m.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата