На Marc Jacobs Жените Слика DTM Камера Торба

На Marc Jacobs Жените Слика DTM Камера Торба

Достапно за вашата нарачка
DEN 7656.00
Залиха:

кожа.Увезени.Кожа : Cowhide.Saffiano кожа, Факултативна логото crossbody рака.Должина : 7.25 во / 18.5 cm.Висина : 4.25 во / 11cm.Прашина торба вклучени.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.На монохроматски верзија на некоја веднаш препознатлив crossbody.Оваа погодно големина Marc Jacobs е Слика торба е лесен додаток да падне во љубов со—и бидејќи постојат толку многу варијанти за да изберете од, не мора да се ограничи себеси на само еден.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата