BAWAQAF Автомобил Загрева Конвексни Вратата Огледало Стакло,Одговара за porsche Cayenne 955 2002 2003 2004 2005 2006

BAWAQAF Автомобил Загрева Конвексни Вратата Огледало Стакло,Одговара за porsche Cayenne 955 2002 2003 2004 2005

Достапно за вашата нарачка
DEN 1972.80
Залиха:

@ Оваа rearview огледало стакло е направен од високо-квалитет на материјали, тие се професионално дизајнирани и може да се користи како директна замена. @Автомобилската Обратен Огледало може да ви обезбеди со пошироко видно поле, совршено се реши слепи точки, и да ви помогне да се вози безбедно. @Јасно огледало ви обезбедува со јасна визија во врнежлив или нејасна дена, анти-отсјај, анти-магла, и да се подобри возачки безбедност во текот на ноќта. @Оваа земја-view огледало може да го замени вашиот оштетен задни-view огледало стакло.Страничниот ретровизор е дизајниран како директна замена за да се обезбеди точни одговара и може да се инсталира без промена. @Услуга : ве Молиме потврдете го вашиот модел пред ставање на ред.Ако имате било какви прашања, ве молиме e-mail за да ја нашата служба за корисници, што ќе се реши проблемот за вас во рок од 24 часа. @Материјал : Стакло и Пластика@ Ефект : како што е прикажано на слика@Важи за : За porsche CAYENNE 955 2002 2003 2004 2005 2006 @Пакет содржина : 1 x возачот rearview огледало стакло@ве Молиме потврдете дали тоа одговара на овој производ пред да го купат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата