MPOQZI Автомобил Вратот Перница Седиште Перница Главата,Погодни за Повеќето Модели

MPOQZI Автомобил Вратот Перница Седиште Перница Главата,Погодни за Повеќето Модели

Достапно за вашата нарачка
DEN 1483.20
Залиха:

Површината на автомобил потпирачи за глава перница е направен од кожа, што го прави потпирачи за глава повеќе дише, носат-отпорни, и мека.Тоа е подвижен и се погодни за сите сезони.Автомобил вратот перници можат ефикасно да им помогне на возачите за ублажување на болка и вкочанетост на вратот, растера вратот притисок, и поефикасно перница влијанието на нагло сопирање на главата.Нашите ергономски дизајниран автомобил потпирачи за глава одговара на цервикален ' рбет подобро, и крилја заштита на главата од тресење страна на страна.Тоа одговара на кривата на главата, цервикален ' рбет и рамениците целосно, и не постои јаз помеѓу телото и перница.Внатрешноста на перница користи висока густина мемориска пена, која може да се враќа полека без деформација, и корисници можат да навистина се чувствуваат поддршка сила на потпирачи за глава на вратот.Подвижните ремени може да се залепи на било која големина на потпирачи за глава, само треба да се стегне или олабави појас како што е потребно, пространа возачот и совозачот седишта, широк спектар на употреба.Инсталацијата трае само неколку секунди, отворете го тока, се поправи потпирачи за глава на столче позиција која одговара на цервикален ' рбет, и потоа затворете го тока.На потпирачи за глава е ергономски дизајниран да ви помогне да се поправи вашиот седи на телото.Боја : како shown Material : leather Applicable да : сите models Package Содржина : 2 парчиња x столче Pillow It помага во намалување на болка во вратот и обезбедува поддршка потребни за време на возењето.Исклучително удобен и поддршка, многу погодна за возачот и совозачкото седиште.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата