Knape & Vogt QT35LB-PT Ѓубре Може да Капак, 1.31-Инчен од 14.5-Инчен од 9.56-Инчен,Platinum
Обновено - 5 %

Knape & Vogt QT35LB-PT Ѓубре Може да Капак, 1.31-Инчен од 14.5-Инчен од 9.56-Инчен,Platinum

Достапно за вашата нарачка
DEN 600.00
DEN 570.00
Залиха:

Се вклопува во Knape & Vogt 35-четвртиот ѓубре.Замена на капакот за отпад и рециклирање се повлече-out систем.Издржливи полипропилен изградба.Сокрива за отпадоци содржината и има пластична кеса безбедно место.Изграден за да трае.Platinum заврши.На Knape & Vogt Platinum 35-Четвртиот Отпад Бин Капак е идеален додаток за било Knape & Vogt повлекување од ѓубре единица која се користи 35-Четвртиот отпад од кантите.Функција на престој-отворена позиција.Сокрива за отпадоци содржината и задржете пластична кеса безбедно место.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата