ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Тетоважа Пиштоли Direct Drive Ротари Машина за Касети Игла за Тетоважа Уметници и Почетници (Боја : Silver2)

ZEFS--ESD Тетоважа Комплет, Тетоважа Пиштоли Direct Drive Ротари Машина за Касети Игла за Тетоважа Уметници и Почетници

Достапно за вашата нарачка
DEN 1903.20
Залиха:

1.Оваа ротари тетоважа машината е дизајнирана за да ви дадат најблиските чувствуваат вистинско пенкало, кои можете да ги добиете со тетоважа машина.Можете да го направите ова пенкало тетоважа, постојан веѓа шминка, усните линија, око линија,Сите во една тетоважа машина. 2.Оваа тетоважа машина компатибилна со речиси брендови напојување и кертриџ игли видови. 3.Одлично за поставата и сенчење. 4.Високо ефикасни, удобно се справи со дизајн. 5.Повеќе моќни,лесни.ниски-бучава. -Мотор : висок квалитет coreless мотор .големина-17*25мм.брзина - 10 V 12000 RPMwork напон : 5-10v-Тетоважа напојување е многу лесно да се поврзете и да се задржи машина работи стабилна.Оваа тетоважа подарок сет погоден за сите тетоважа уметници(стартер и професионален) и тетоважа видови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата