Nisorpa Вежба Битка Јаже со Надградена Трајни Заштитен Ракав, 29.5 ft Дом Салата Фитнес Вежби Јаже со Заштитна Маска и Не се Лизга Топлина се Смалуваат Рачка за Сила за Обу

Nisorpa Вежба Битка Јаже со Надградена Трајни Заштитен Ракав, 29.5 ft Дом Салата Фитнес Вежби Јаже со Заштитна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1487.76
Залиха:

Можете да го користите да се обучуваат во секое време. 【Разноврсна Вежба Јаже】Вежба обука јаже е 30 Ft, 1-1/2 Инчен Дијаметар со висока затегнувачка цврстина и унисекс. 【Во секое време, Насекаде】Нашата битка јаже е брз и лесен за чување, како и поставување, заштеда на време и енергија за да се зголеми ефикасноста на вашиот тренинг.Клучот за нивната ефикасност е дека тие работат секоја рака самостојно, елиминирање на сила рамнотежа како тие sculpt вашиот мускулите.Ако сакате да се ослободи од скапа опрема и се уште има фитнес цели во вашиот ум, тогаш сте на вистинското место.борба против јаже,фитнес јаже, јаже, фрлање, качување моќ јаже, и др.Лесно да Го Користите за Домашна Теретана.Без разлика на тоа колку е тешко е вашиот тренингот обука на ракав ќе ги заштити вашиот јаже од протриване.Nisorpa Битка Јаже е целосно покриени со чиста најлон заштита ракавот кој го прави тоа, носат-отпорни.Ако сакате да се ослободи од скапа опрема и се уште има фитнес цели во вашиот ум, тогаш сте на вистинското место.Покрај тоа, битка јаже може да се користи за подигање кампови и други надворешни апликации.3-влакно-дебели,силна и цврста,не е лесно да се олабават.Тоа е погоден за Сила за Обука,Кардио тренингот,Крстот се вклопуваат,Фитнес Вежби . 【Надгради Трајни производи за Заштита на Ракав】Надгради Трајни производи за Заштита на Ракав, Отпорни на Абење и Издржливи, нашите ракав заштита на тренингот јаже од триење и кавгата, многу издржливи и ќе трае многу години на употреба.Совршен опрема за сила за обука, кардио тренингот, крос фит, едно јаже обука, двојно јаже обука и искачување, обука и др.Ова во голема мера ќе се зголеми живот на битката јажиња и се овозможува да се користи на отворено.Заштита Ракав за продолжување на заштита.Nisorpa Битка Јаже е целосно покриени со чиста најлон заштита ракавот кој го прави тоа, носат-отпорни.Битка јаже е направен од високо-сила одделение индустриски полиестер,трајни, носат-отпорни.Тоа може да се користи за една јаже обука,двојно јаже обука и качување обука.Може да се користи за физичка обука јаже.Nisorpa битка јаже може да ги задоволи вашето задоволство.Nisorpa битка јаже може да ги задоволи вашето задоволство.И отпорни на топлина shrinkable дизајн на двата краја на оваа рачка може да се спречи да биде ослободен.【Премиум Квалитет на Градежни】3-влакно дебели обука јаже е направен од високо трајни полиестер комбинација, која се носат-отпорни, за да се спречи протриване дури и на отворено, со висока затегнувачка цврстина што го спречува кршење на искусни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата