HAOX Ѕид Светилка, Монтирани Светлина Тела LED Ѕид Светилка, Црна + Бела за Спалната соба Балкон Коридор Дневна Соба(Ладно Бела)

HAOX Ѕид Светилка, Монтирани Светлина Тела LED Ѕид Светилка, Црна + Бела за Спалната соба Балкон Коридор Дневна

Достапно за вашата нарачка
DEN 708.00
Залиха:

Направен од висок квалитет на алуминиум и PC материјали, овој ѕид светлина е цврсти и издржливи.Водоотпорен, лесни и мали димензии, лесно да го инсталирате и користите.Тоа може да се широко се користат во коридори, дневни соби, студија соби, ходници, магацини, кујни, кафулиња, барови, итн.Премиум LED извор на светлина, висока осветленост и ниска потрошувачка на енергија.Модерна и примерок стил, идеален декорација за вашата соба.Овој ѕид светлина е направен од високо квалитетни материјали.Таа има премија LED извор на светлина и дизајн.Едноставен за инсталација и употреба.Одличен избор за вас.Карактеристики : Направен од висок квалитет на алуминиум и PC материјали, овој ѕид светлина е цврсти и издржливи.Премиум LED извор на светлина, висока осветленост и ниска потрошувачка на енергија.Модерна и примерок стил, идеален декорација за вашата соба.Водоотпорен, лесни и мали димензии, лесно да го инсталирате и користите.Тоа може да се широко се користат во коридори, дневни соби, студија соби, ходници, магацини, кујни, кафулиња, барови, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : LED Ѕид Light Material : Алуминиум Легура + PCColor : Црна + White Input Напон : AC85-265 VPower : 8 WLight Извор : COBLuminous Флукс : 80-90 LM/WOptional светла Боја : Топло Бела, Ладно White Beam Агол : 180°Водоотпорен го Оценувате : IP65 Lifespan : >50000 HSize : Прибл. 22.9 * 8 * 7.7 cm / 9.0 * 3.1 * 3.0 inch Weight : Прибл. 427g / 15.1 oz Package Листа : 1 * LED Ѕид Светлина.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
LED Wall Light
Material:
Aluminium Alloy + PC
Color:
Black + White
Input Voltage:
AC85-265V
Power:
8W
Light Source:
COB
Luminous Flux:
80-90LM/W
Optional Light Color:
Warm White, Cold White
Beam Angle:
180°
Waterproof Rate:
IP65
Lifespan:
>50000H
Size:
Approx. 22.9 * 8 * 7.7cm / 9.0 * 3.1 * 3.0inch
Weight:
Approx. 427g / 15.1oz
Package List:
1 * LED Wall Light :

Најдобри предлози во категоријата