AMTOVL 18PCS Долга Топка Крајот Ален Копчето & Torx Ѕвезда Клучеви Хексадецимален Поставува 1.5-10мм Шарени Долго Torx Клуч Сет Изработени од Појачани и Топлина Третираат Хром

AMTOVL 18PCS Долга Топка Крајот Ален Копчето & Torx Ѕвезда Клучеви Хексадецимален Поставува 1.5-10мм Шарени Долго

Достапно за вашата нарачка
DEN 623.76
Залиха:

【Хром Обложени Површината】површината на клуч е светло хром третирани, и на површината се третира со полна боја на девет-зелена боја боени, анти-се лизга, не е лесно да се изгребани, на видлив боја изглед е брза идентификација и може да се користи и како декорација. 【Сферични Топката Главата Дизајн】 Овозможува Претворање на Тешко да се Постигне сврзувачки елементи до 25 Степени, Црна Оксид Заврши за Заштита Од Корозија, Песок Разрушен за Мазна Површина. 【Топката & Torx Крајот Хексадецимален Клуч】Со топка-крај хексадецимален & torx-крај Клуч во 9 различни големина, овие хексадецимален копче се поставува лесно може да се отстрани и инсталирање на повеќето штекер кап завртки пронајдени во автомобили, мебел, опрема и повеќе, да одговара на вашите потреби одеднаш.Лесен Пристап До Случај За Безбедно Складирање И Брз Одбирање На Копче. 【Широко се Користи】Клучеви Поставите Има Јасно Видлив Големина Марка за Брзо Големина Избор, Добро за DIY Поправки На Електроника, Велосипеди, Електрични Работа, Машини, Автомобил и Мотоцикл. 【Лесен Дизајн】рачката е дизајнирана врз основа на човековите механика, што го прави работењето поефикасно и удобен. 1.Произведени од Појачани и Топлина Третираат Хром Vanadium Челик. 2.Површината на клуч е светло хром третирани, и на површината се третира со полна боја на девет-зелена боја боени. 3.Должина од 65mm да 175mm и големина од 1,5 mm до 10мм. 4.Колор-кодирани гумена облога за удобност, контрола и брза идентификација. 5.Лесен Пристап До Случај За Безбедно Складирање И Брз Одбирање На Копче.Должина : 65-175mm.Димензии : 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10мм.T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50. Опис : . 1.Произведени од Појачани и Топлина Третираат Хром Vanadium Steel2.Површината на клуч е светло хром третирани, и на површината се третира со полна боја на девет-зелена боја во прав coating3.Должина од 65mm да 175mm и големина од 1,5 мм да 10mm4.Колор-кодирани гумена облога за удобност, контрола и брза идентификација.5.Лесен Пристап До Случај За Безбедно Складирање И Брз Одбирање На Копче.Спецификација : .Должина : 65-175mm Sizes : 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10мм.T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата