NJICARD Помине Печат Плоча 3 Сет(019+025+027) ЈАПОНСКИ Ракомет+Цвет Уметност+Вода Мермер

NJICARD Помине Печат Плоча 3 Сет(019+025+027) ЈАПОНСКИ Ракомет+Цвет Уметност+Вода Мермер

Достапно за вашата нарачка
DEN 445.68
Залиха:

Лесен за користење : модели длабоко врежан врз нерѓосувачки површината, лесно да ги собереш и пренос на вашите нокти, за двајцата искусни корисникот и аматерски.Различни модели : три плоча пакет поставено, секоја плоча обезбедува повеќе изборот на модели, можете да ги собереш модели како ви се допаѓа да се создаде вашиот помине уметност дизајн.Материјал кредитна картичка големина,3.4* 2.1 инчен, suitbale за носи во паричник.Оригинално дизајнирани : нашите производи се оригинално дизајнирани од страна на INJICARD, ви дава уникатно искуство.СОВЕТИ : 1) Пред употреба, кора исклучување на тесни, заштитна, сина пластична фолија на врвот на секоја чинија. 2) да бидат сигурни да се користи правото лак, 3) Мора да се користи stamper и scraper, со цел да се печат слики од нокти плочи правилно.ако имате било каков проблем, да се види на настава видео, или контактирајте со нас.Три плоча пакет сет : INJICARD-019, INJICARD-025, INJICARD-027 Повеќе модели заедно, вода мермер, цветните дезени, Јапонски ракомет (Јапонски Temari:На Народната Уметност од Античките Јапонија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата