Моќ Логика PLD09210S12HH Графичка Картичка Вентилатор за ASUS Strix R9 390X 390 RX480 RX580 GTX 980Ti 1070 1060 1080 (1 Сет на 3 компјутери Фанови)

Моќ Логика PLD09210S12HH Графичка Картичка Вентилатор за ASUS Strix R9 390X 390 RX480 RX580 GTX 980Ti 1070 1060

Достапно за вашата нарачка
DEN 792.00
Залиха:

Бренд нови оригинални Моќ Логика, Долг живот имајќи.Сертификација : CE, TUV, UL.Напон / Тековни : DC 12 V / 0.4 A. Големина : 87mm*15mm (Дијаметар*Висина), Дупки Теренот : 28*28*28*28mm.Компатибилен со STRIX R9 390 X 390, RX 480 580, geforce GTX 980 Ti 1070 1060 1080 1080 Ti.Ве молиме обрнете внимание на contacter, тоа е 6-пински жица за да се поврзете на графичка картичка;ве Молиме да обрнете внимание на растојание за монтажа на дупки, дупки теренот е 28mm (1.1 во);ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата