Морско свинче Криенка Складиште Агол Peekaboo Играчки Кафез Додатоци со Реверзибилна Страна и 2 Завеси за Гвинеја Свињи Ferrets Chinchillas Стаорци Bunny и Други Мали Животни

Морско свинче Криенка Складиште Агол Peekaboo Играчки Кафез Додатоци со Реверзибилна Страна и 2 Завеси за Гвинеја

Достапно за вашата нарачка
DEN 238.80
Залиха:

Иновативни простор за заштеда на дизајн : руно шума криенка има 3 функции кои се hammock, криенка и живеалиште оркестарот за мали животни; 3 Во 1 специјален дизајн може да се спаси повеќе простор за мали животни' домови.Меки и удобни материјали : руно шума криенка е направен од мек поларните руно и издржливи не-ткаенини кои можат да доведат до поголема тежина капацитет.Едноставен за употреба : руно шума криенка е опремен со 3 трајни преносни метални куки, и корисниците може лесно да се закачите на криенка на аголот на кафез со овие куки.Соодветни димензии и висина : триаголник врвот на руно шума криенка мерки 17 x 12 x 12 инчи и должината на руно шума е 11 инчен; ве Молиме да забележите дека пакетот вклучува торба 1 руно шума криенка и 3 метални куки без метални огради или гвинеја свињи.Погоден за разни мали животни : руно шума криенка е особено погоден за гвинеја свињи, ferrets, chinchillas, gerbils, hedgehogs, џуџе зајаци и други мали животни.; Убав Божиќ или ноќта на Вештерките милениче подарок.Морско свинче криенка складиште агол peekaboo играчки кафез додатоци со реверзибилна страна и 2 завеси за гвинеја свињи ferrets chinchillas стаорци bunny и други мали животни Мали животни' љубов : Ние ви обезбеди сигурно и квалитетно мали животни руно шума криенка.Тоа е погоден за гвинеја свињи, ferrets, chinchillas, gerbils, hedgehogs, џуџе зајаци и други мали животни.Мали животни руно шума криенка е опремен со 3 трајни метални куки за лесно прикачување на аголот на кафез, но ние не се обезбеди мрежи.Лесни мали животни руно шума криенка е лесно да се чисти и да се исуши.Простор за заштеда на мали животни руно шума криенка обезбедува дополнителна се крие место за мали животни да се чувствуваат безбедно и спиење.Спецификации : Димензии : Руно шума криенка : Триаголник врвот : 17 x 12 x 12 инчи Должина : 11 инчен Ширина : 1.77 инчен Кука : 2.75 инчи во должина Материјал : поларните руно, не-плетени ткаенини, метал Големина : како што е прикажано на сликата Пакетот вклучува : 1 x Мали животни руно шума криенка 3 x Метални куки Белешки : Мрежите не се вклучени.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата