TPH Бура Доказ Сребро Серија Прилагодено одговара Отворено Сребро Автомобил Покритие со Црна Цевки за Ford Експедицијата XLT

TPH Бура Доказ Сребро Серија Прилагодено одговара Отворено Сребро Автомобил Покритие со Црна Цевки за Ford Експедицијата

Достапно за вашата нарачка
DEN 1922.40
Залиха:

Оваа ткаенина repels прашина и е исто така отпорен на вода.Beltless системи за Заклучување : Покритие е предвидено со појас помалку систем на заклучување, сепак Дополнителни отстранлив заклучување на објектот е предвидено бесплатно.Материјалот е високо дише и лесен.Монтажа е толку убава што не го кријат вашите автомобили топла форма и криви наместо тоа овозможува да важнича.Монтирање и Совршенство : Сите наши внатрешна и надворешна опфаќа се произведени на високо технолошки машини, што дава покрива над заклучен шевовите и потоа pin stitched на врвот за да се создаде чиста и лесна завршница и да му го опфаќа издржливост и сила со користење на три снимки на бод.Целосно Beltless Дизајн со најдобрите тесни Ластичињата уште се предвидени за изборен Систем на Заклучување.На ткаенина себе е водоотпорен и УВ Светлина заштитени ткаенина како и заштитни против сите временски услови.Нашиот Стручен Тим Членови се секогаш многу точни за мерења и бода се направени многу смислено за да се добие саканата големина и форма за да се добие совршена кожа одговара поклопец за вашиот автомобил.Вода Доказ Сребро Серија јакни се развиени за потребите на заштита од Вода, Прашина, & УВ.Наменска Прилагодено Одговара за Одредена Автомобил Модел & Целосно Кожата одговара Автомобил Покритие.Неговиот Отворен Автомобил Покритие како свој Водоотпорен, УВ Заштитен & Прашина Доказ.Времето за Заштита И Издржливи : Вода Доказ Сребро Серија опфаќа се импрегнирани со УВ-инхибитори креирање на заштитен засолниште за вашиот автомобил и УВ на кожата и помага да биде покритие 100% Dustproof и отпорни на вода.Тоа штитови вашиот автомобил гребнатини одржување на вашиот автомобил е безгрешното состојба.Материјалот не може да се искинале и може да се стави под голема тензија, но сепак се уште може да се прободе или cut.Бура Доказ Сребро Серија е Направен од Најлон Базира Сите Временски Cotted Ткаенина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата