YFQHDD Професионални Дигитални Коса Тример Полнење Електрични Коса Clipper Ниско ниво на Бучава Мажите Cordless Фризура Прилагодливи Керамички Нож (Боја : Б)

YFQHDD Професионални Дигитални Коса Тример Полнење Електрични Коса Clipper Ниско ниво на Бучава Мажите Cordless

Достапно за вашата нарачка
DEN 8232.24
Залиха:

Интелигентен систем за контрола, целото тело може да се мијат.Нерѓосувачки челик машина главата, носат-отпорни, мазна коса сече, се сече косата брзо, избегне влечење за коса.R-во облик на акутна агол дизајн, мазни и тркалезни, мека и блиску до кожата.На LCD екранот, моќта е јасно видлива, покажува времето на користење и останатите достапни време.USB полнење дизајн, може да бидат поврзани со мобилен моќ, автомобил полнач, компјутер и други полнење.Име на производ : производство на Електрична Коса Clipper Charging време : 1.5 hours Use време : 90 minutes Rated напон : 110 V-240 VBody моќ : 5 WBlade материјал : не ' рѓосувачки челик blade Charging метод : полнење / plug-in-dual-use Large капацитетот на литиум батерија, континуирано животниот век на батеријата за 90 минути.Мулти-функционални сад : На заменливи додатоци се мулти-цел.Тоа е носот коса уред, жилет, и стил уредот, овозможувајќи ви да го промени различни форми по желба.На ножици може брзо да се намали несаканите уво, нос и коса без сечење на ушите или носот.На рационализација на удобна рачка е не се лизга и лесно да се зафат за повеќе удобен зафат.Отстранлив главата за лесно чистење.Малата големина е погоден за патување и дом за складирање, и лесно може да се справи со секоја прилика.Ова е најдобар избор за деловни луѓе.Стилски изглед и паметен дизајн, погоден за подароци за татко, сопруг, дечко и син.Мажите Брада Ножици за Сечење на Косата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата