ASICS Дете Гел-Вложување 8 ГШ Работи за Чевли

ASICS Дете Гел-Вложување 8 ГШ Работи за Чевли

Достапно за вашата нарачка
DEN 980.88
Залиха:

Произведено во САД или Увезуваат.повлечи-единствена единствена.ГЕЛ Технологија - Тапацир обезбедува одлични шок апсорпција.Ре-инженерните outsole гкл за подобри off-road влечење -.На ГЕЛ-ВЛОЖУВАЊЕ 8 Степен на Образование (основно Училиште) чевли црпи инспирација од нашите перформанси трага работи offerin Grade Училиште, како ГЕЛ-FUJITRABUCO 8 стил горните и инструментално.Ова основно Училиште нуди е дизајнирана да помогне во промоцијата на отворено заштита, кој слоевит бод надолу изградба и засилен пети ламперија за одлична удобност.Оваа чевли, исто така, е дизајниран со мулти-површина зафат што вклучува еден lugged outsole шема за подобро влечење на различни терени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата