Замена Светилка Собранието со Вистински Оригиналните ОЕМ Сијалица Внатре за Волкот Кино SDC-50 Проектор (Моќ со Philips)

Замена Светилка Собранието со Вистински Оригиналните ОЕМ Сијалица Внатре за Волкот Кино SDC-50 Проектор (Моќ со

Достапно за вашата нарачка
DEN 16797.36
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.IET Светилки користите само оригиналните ОЕМ производителот светилки во внатрешноста.IET Светилки станбени единици се направени од издржлив и висок квалитет на материјалите и се гарантирано да го собере правилно.Оваа светилка ќе се сретне со оригиналниот производител за квалитет и стандарди на изведба.Минатата 3x подолго потоа Генерички светилки!Подобро Сигурност, Посветла Слика, Подолго Траење.Светилка за Дел Број : WC-LPU1515. 180 Дена Гаранција. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите.IET Светилки користите само оригиналните ОЕМ производителот светилки во внатрешноста.Нашите станбени единици се направени од издржлив и висок квалитет на материјалите и се гарантирано да го собере правилно.Оваа светилка со станбен ќе се сретне со оригиналниот производител за квалитет и стандарди на изведба.Ако не сте 100% задоволни со купувањето, го испратите производот назад во рок од 30 дена за полн со пари гаранција за враќање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата