Joywayus 5/16 OD 36Ft Јасно Пневматски Цевки Цевка Стп Воздух Цевки Цевка Цевка 11 Метри за Течност Пренос Цевки или Воздушна Линија Цевки

Joywayus 5/16 OD 36Ft Јасно Пневматски Цевки Цевка Стп Воздух Цевки Цевка Цевка 11 Метри за Течност Пренос Цевки

Достапно за вашата нарачка
DEN 405.36
Залиха:

【Модел】Стп Цевка(Поли Уретан 36ft/11 Meter). 【Големина】5/16"OD(8мм),1/5"ID(5mm). 【Работен Притисок】 : 145 Psi(1 MPa); Забрзано Притисок : 2.5 Mpa. 【Работна Температура】-4℉~176℉(-20℃~80℃). 【Производ Функција】висока Флексибилност Силна Враќање на Сила,без Деформација Со Свиткување,отпор Да Масла Без Crrosive.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата