Tapme.Smart tech Чип Мобилни Костец: Телефон Зафат со Swappable Врвот за мобилни Телефони & Таблети - Tapme.техника/Tapme (Сам Девојка)

Tapme.Smart tech Чип Мобилни Костец: Телефон Зафат со Swappable Врвот за мобилни Телефони & Таблети - Tapme.техника/Tapme

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

Tapme.Smart tech Чип Мобилни Костец : Инстант Споделување / Виртуелен Идентитет : Tapme.Smart tech Чип Мобилни Костец се дизајнирани мали NFC от чип поставени на задната страна на вашиот телефон или друга површина која овозможува веднаш да ги споделите вашите социјални медиуми, музика, плаќање, Продолжува платформи и информациите за контакт само со допирање на вашиот телефон на компатибилен smartphone.ПРИВАТНА& СИГУРНО : Нема лични лозинки се некогаш е потребно да се поврзат социјална сметки со Tapme.технолошки профил Само допрете го вашиот Паметен Чипови за друго лице е компатибилен со i Phone или друг паметен телефон за да веднаш споделување на прилагодено, сите во еден социјален профил без лозинка за делење на потребни.Приватно/Јавно : Не сакате да го споделите вашиот целиот профил со другите?Tapme.техника за да се Префрлате прекинувачи за да го поставите приватност ви овозможува да го поставите вашиот јавни и приватни Можете да ја промените кои водат учество во реално време на мува.NOAPP е ПОТРЕБНО : Луѓето ќе се сретне не треба еден стан или Смарт чип за да можете да ја Допрете вашите информации.Ако лицето не мора компатибилен мобилен телефон, тие може брзо скенирање на QR кодот на вашиот Tapme.технолошки профил лесно да ја примите вашата информација.ТЕНОК,ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Не треба да се донесе на бизнис картички, на networking настан.Tapme.smart tech чип е доволно мала за да ги собере под или над повеќето телефон случаи, не се меша со безжично полнење, и е водоотпорен па тоа е изградена минатата преку неограничено.SWAPPABLE : Оди на замена бесплатно со вашиот Паметен Чип Костец.Се меша и да го вклучите вашиот стил како што ти е угодно.Сите што треба да направите е колапс, притиснете пресврт и да се разменуваат вашиот Паметен Костец.SECUREGRIP : ви Овозможува да ги чувате вашите раце удобно кога ќе текст, земете selfies и фотографии, без да се грижите за намалувањето на телефонот.Чувајте ги рацете да ви бидат слободни и да се завршат работите додека сте поставете го телефонот како стојат, каде, кога, додека гледањето на ваши видео записи удобно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата