Carpe Diem Хардвер 5712-22 карло велики 12-Инчен О В Долго се Повлече со Големи Fleur De Lys на Завршува, Масло Бришење Бронза

Carpe Diem Хардвер 5712-22 карло велики 12-Инчен О В Долго се Повлече со Големи Fleur De Lys на Завршува, Масло

Достапно за вашата нарачка
DEN 436.08
Залиха:

Страна Направена во САД.Појавување на Бања Додатоци на располагање.Монтажа Хардвер Вклучени.Длабоко масло протри бронзена боја, со coppery се мијат, кои му даваат малку намигнување на текстура и моменти.Опис на производот Carpe Diem Хардвер 12" о.в. {околу} долго се повлече со големи fleur de lys на завршува заврши во Масло Бришење Бронза длабоко масло протри бронзена боја, со coppery се мијат, кои му даваат малку намигнување на текстура и моменти.Страна направена во САД Од Производителот Carpe Diem Хардвер 12" о.в. {околу} долго се повлече со големи fleur de lys на завршува заврши во Масло Бришење Бронза длабоко масло протри бронзена боја, со coppery се мијат, кои му даваат малку намигнување на текстура и моменти.Страна направена во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата