HGFHGD самолепливи 3D Фото Mural Декорација Модерната Мода Акварел Ајкула Констелација Креативна детска Соба Спална соба Уметност Позадина Ѕид Налепница

HGFHGD самолепливи 3D Фото Mural Декорација Модерната Мода Акварел Ајкула Констелација Креативна детска Соба Спална

Достапно за вашата нарачка
DEN 6452.40
Залиха:

Материјал : Високо-квалитетни ПВЦ само-лепило материјал, водоотпорен, еколошки и боја-брзо.Тоа може да се чистат со влажна крпа.Карактеристики на производот : авто-лепило, што е пилинг и лепење.Најдобар позадина со јасни квалитетот на сликата и исклучителна модели, овој самолепливи mural може да биде поставен на било каква мазна и чиста површина, понудата проштална да се досадни, градежни методи и лесно да ги красат домот.Слика карактеристики : сликата е јасна, и mural е составен од високо-пиксели резолуција.Стандардна боја систем.Светли бои и повеќе реални ефекти.Јасно може да се види квалитетот на секој детал.Лесен за инсталација : тоа трае само малку напор да се отстрани налепница, и леплива налепница, ќе не остави траги или остатоци.Можете лесно може да се залепи, отстрани или да ја наместите овие ѕид налепници според вашите потреби.Поле на примена : погоден за дневна соба, спална соба, студија соба, ТВ позадина, хотел, канцеларија на децата позадина соба и ходникот, итн.Име на производ : 3 D самолепливи mural Material : ѕидот налепница е направен од ПВЦ материјал, кој е еколошки.Поради својата единствена пилинг и pasting функција, тоа е многу лесно да се инсталира и расклопување.Големина : Повеќе големини се на располагање.Карактеристики на производот : На единствен и уникатен дизајн додава шарм на вашиот дом, визуелно се проширува просторот, и ја прави вашата куќа изгледаат поголеми, посветла и повеќе креативни.Користење на палета : ѕид, плочки, стакло, мебел и било мазна, чиста, сува површина, украс на дневната соба, спална соба, канцеларија, бебе соба, теретана, децата соба.Лесен за инсталација : отстранете ја налепницата, леплива налепница, ќе не остави траги или остатоци, и нема да го оштети бојата на ѕидот.Можете лесно може да се залепи, отстрани или да ја наместите овие ѕид налепници според вашите потреби.Пакување : 1 сет на тапет се тркалаат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата