UXZDX Куче Хлапак Clippers Ниско ниво на Бучава Батерија Cordless Електрични Тивка Коса Clippers Сет за Кучиња, Мачки домашни Миленици

UXZDX Куче Хлапак Clippers Ниско ниво на Бучава Батерија Cordless Електрични Тивка Коса Clippers Сет за Кучиња,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3593.52
Залиха:

★Посебно за пет дизајн,35 serrations со нож титаниум погоден за сите видови на домашни миленици фризер,отпорни-тешко да се загрее. ★ Носат-отпорни, машина глава : R obtuse агол заштита дизајн, без оштетување на кожата, намалување на шумот третман, за да се намали триењето на бучава на машина главата. ★5 парична Казна парична казна tline+четири граница чешел : Погоден за различни должина на косите,меѓувреме сите агли на домашно милениче може да се hairdressed под прилагодување. ★Моќен, бакар главниот мотор, брзо расте, стабилна изведба, моќни моќ, лесен за употреба и подолг живот. ★ Cordless Коса Clippers комплет за мажи : Совршен Подароци / Претставува за мажи / другари / тато / партнери на Божиќ ден, Денот на Таткото, роденден, годишнина или било кој друг посебен настан.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата