FENXIXI Златен Метал Бербер Фризер Коса Clipper Коса Clipper Cordless Електрични Clipper Коса Clipper

FENXIXI Златен Метал Бербер Фризер Коса Clipper Коса Clipper Cordless Електрични Clipper Коса Clipper

Достапно за вашата нарачка
DEN 8302.56
Залиха:

Пет должина корекција Токму контрола на коса должина(0 8mm/14mm/2 .0mm/2.8 mm/3. 5mm).Сите метална конструкција.нерѓосувачки челик сечилото да го намали вашата коса брзо и прецизно, без коса се залепи и да не му наштети на вашата кожа.Ниско ниво на бучава : користење на silencer технологија, далеку под нивото на бучава стандард.Хуманизирано се справи, не се лизга дизајн, лесно да се работи.Големина : 5x5x18.5cm Material : metalcolour : Gold Item Тип : Електрични scissors Applicable луѓе : General Applicable прилики : universal Package Содржина : 1 x електрични scissor Item Тип : Електрични scissors Applicable луѓе : General Applicable прилики : universal Five должина корекција Токму контрола на коса должина(0 8mm/14mm/2 .0mm/2.8 mm/3. 5mm).Сите метална конструкција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата