ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Трајни Коси Песок Инка,К. Г. на Отворањето=75mm,Заеднички 19/22,Стакло Конус Инка Инка,Триаголник Песок Core Филтер Кертриџ Лабораторија,Наука (Капацитет

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Трајни Коси Песок Инка,К. Г. на Отворањето=75mm,Заеднички 19/22,Стакло Конус Инка Инка,Триаголник

Достапно за вашата нарачка
DEN 2253.60
Залиха:

-лабораториска Опрема што се Користи Во Училиштата, Професионални Структури, И во Лаборатории.Сигурен Квалитет, Силни И Издржливи.Класификација : Колба.Број на модел : Коси песок инка 75mm 19/22. Забелешка : При Спроведување На Експериментите, Бидете Сигурни Да Се Обрне Внимание На Безбедноста.Ние, Исто Така, Имаат И Други Лабораториски Наука Производи.Ако Имате Потреба Од Тоа, Ве Молиме Контактирајте Со Нас!Коси песок инка,К. Г. на Отворањето=75mm,Заеднички 19/22,Стакло конус инка инка,Триаголник песок core филтер cartridge Material :Borosilicate Glass Regular ѕид thickness Color : Clear[Гаранција] Ако Примите Штета, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш.Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Сите слики се на вистински производи.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата