Нова Рамнотежа Дете Playgruv V1 Bungee Работи за Чевли

Нова Рамнотежа Дете Playgruv V1 Bungee Работи за Чевли

Достапно за вашата нарачка
DEN 871.20
Залиха:

100% Синтетички.Гумен ѓон.Уникатен bungee јаже чипка затворање систем го задржува чевли се обезбеди со простор за движење.Синтетички горниот.Горниот карактеристики не-шие изградба за елегантни се вклопуваат и се чувствуваат.Земјата Контакт ЕВА гумени outsole со парчиња.Новиот Биланс на Playgruv работи чевли е голем одговара за активни деца.Дали тие се трчање, скокање, удирање или играње, на лесни единствена единица на овие чевли помага да се обезбеди удобен поддршка.Единствена јаже чипка и bungee рака затворање систем им помага да се обезбеди сит се вклопуваат, но се уште остава простор за одгледување на нозе да flex.Овие деца " водење чевли се дизајнирани со синтетички и решетката горниот дел за лесни издржливост и сите-ден удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата