LCGGF5T23SC, Subminiature Прецизност Брзо дејство на Прекинувач (5 Предмети)

LCGGF5T23SC, Subminiature Прецизност Брзо дејство на Прекинувач (5 Предмети)

Достапно за вашата нарачка
DEN 2824.32
Залиха:

Набавувач : C&К Дел No : LCGGF5 T23 SC Ro HS : Да HTS : 8536507000 ECCN : EAR99 : 1 Монтажа : PCB Монтажа Пол Фрли Конфигурација : SPDT Switch Конфигурација : Н. К./Н. В. Actuator Материјал/Стил : Термопластични Полиестер/Симулирани Ролери Лост Контакт Оценка @ Напон : [email protected] VAC 30 VDC Максимално Движење Диференцијална : 1.57 mm Оперативни Сила : 0.27 N Престанок Стил : PC Иглички Тело Ориентација : Директно IP Оценка : N/Единица Мерка : За Секој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата