Kipon Адаптер за Canon FD Планината Објективот на Rangefinder Live View Leica M Typ 240 Камера

Kipon Адаптер за Canon FD Планината Објективот на Rangefinder Live View Leica M Typ 240 Камера

Достапно за вашата нарачка
DEN 671.76
Залиха:

Компатибилен за Canon FD Mount Објективи да Rangefinder Live View Leica M Typ 240 Камера.Направени на Стипса или Месинг,Издржливи, со Висок Квалитет.Со Совршена Површина по Завршувањето и Супер Прецизни Дизајн.Фокус Бесконечност Функција е Достапна за Употреба со Камерата Адаптер.Само Прирачник Модел ќе биде Достапен. 1. Издржливи, со висок квалитет. 2. Направени на Стипса или Месинг, со совршена површина по завршувањето и супер прецизни дизајн. 3. Фокус бесконечност функција е достапна за употреба со нашите камера адаптер. 1x Сосема Нов KIPON FD-M.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата