nan 6PCS Beaded Lanyard за Телефонот Lanyard врвка за околу Рака рачно изработени Цветни Овошје Ѕвезда Виножито Полимер Глина Beaded Телефон Шарм Рака за Жени, Девојки

nan 6PCS Beaded Lanyard за Телефонот Lanyard врвка за околу Рака рачно изработени Цветни Овошје Ѕвезда Виножито

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.52
Залиха:

Beaded Телефон Шарм Рака : мобилен телефон рака кој го направи на шарени монистра и симпатична овошје глина ќе направи да блесне во текот на Летото.Големина : Beaded телефон синџир обемот 30 cm / 12 инчи.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете 1-2 см различни.Квалитетни Материјали : рачно изработени Телефон Ремени се направени од високо-квалитетна мека керамички и акрилик материјал поврзани меѓу себе со најлон јаже, силни и издржливи.Мулти-цел : Телефон lanyard врвка за околу рака е доволно силни за да издржат објекти како што се телефони, камери, keychains, U дискови, трепка, чанти, итн.Интимни услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително пред-продажба и по-продажба на услуги.Стил име : телефон-lanyard-02. Оддел име : унисекс-возрасни. 6 PCS Beaded Телефон Lanyard врвка за околу Рака рачно изработени Цветни Овошје Ѕвезда Виножито Полимер Глина Beaded Телефон Шарм Рака за Жени, Девојки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата