JJKFQ Шик Божиќ Baubles Дрво Обичен Сјај Украс Топката Декорација Злато & Црвена (Боја : Црвена)

JJKFQ Шик Божиќ Baubles Дрво Обичен Сјај Украс Топката Декорација Злато & Црвена (Боја : Црвена)

Достапно за вашата нарачка
DEN 4854.72
Залиха:

Nontoxic, мириси-бесплатно, обновливи и безбедно да се користи.Симпатична цртан филм украсување венец, доста добар избор за фестивал декорација.Рафинирани занает, совршен детал и високите барања, симпатична и исклучителна.Која е погодна за виси на каминот, врата, прозорец,елка, фази, спални соби, паркови, канцеларии.Тоа не заземаат многу простор и е лесен за одржување.Совршен за пред врата декорација.Тоа, исто така, се прилагодува да виси на ѕидот или windows и додава посебен Притиснете на вашиот празник декорација.совршен за Божиќ, Нова година и сите партии украси.Nontoxic, мириси-бесплатно, обновливи и безбедно да се користи.Симпатична цртан филм украсување венец, доста добар избор за фестивал декорација.Рафинирани занает, совршен детал и високите барања, симпатична и исклучителна.Која е погодна за виси на каминот, врата, прозорец,елка, фази, спални соби, паркови, канцеларии.Тоа не заземаат многу простор и е лесен за одржување.Совршен за пред врата декорација.Тоа, исто така, се прилагодува да виси на ѕидот или windows и додава посебен Притиснете на вашиот празник декорација.совршен за Божиќ, Нова година и сите партии украси.Боја : Злато/Red Material : Plastic Ball Обемот : app 30mm Package вклучуваат : 1 x Божиќ Украс Balls Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата