Домашно милениче Превозникот Лудиот Камен Черепи Иглички Гитари Рок Усни Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња Кутре Удобност Преносни К

Домашно милениче Превозникот Лудиот Камен Черепи Иглички Гитари Рок Усни Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници

Достапно за вашата нарачка
DEN 552.00
Залиха:

ЗАБЕЛЕШКА: ве Молиме мерка на вашето домашно милениче е големина / тежина и бидете сигурни дека ако вашето домашно милениче е погоден за превозникот пред да Купите.Со двојно патент дизајн, таа се чувствува удобно.Димензија : 17x10x11.ако сте уморни од сметководствена рачки, на прилагодливи рамо, рака ви помогне hands-free сметководствена.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направен од 600 D оксфорд материјал,давајќи му на вашето домашно милениче доволно кислород. - Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче кревет може да бидат целосно отстранети и машина-измиени.АВИОКОМПАНИЈАТА ОДОБРЕНИ ПРЕВОЗНИКОТ - Со авио-одобрени дизајн, може да се земе вашето домашно милениче да се оди на секаде.Направете Вашето домашно Милениче Љубов Патуваат Нашите миленичиња превозникот нуди лесен начин за вас да се земе вашето куче или мачка надвор, без разлика дали ви се случува да имаат глобални патување или само сакате да бидат со вас, нашите миленичиња превозникот ќе биде совршен избор.Овој дизајн може да го олеснат товарот за вас и направете ја вашата опуштено патување.ПРЕНОСНИ &ПЕРАТ - Расклопна да се вклопи во вашиот багаж.Прилагодливи рамо, рака.Топ влезот е добра за вашето домашно милениче да се пушти нивната главата и за вас да се провери на домашно милениче.Четири-страна мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто така лесно за вас да се провери на вашето домашно милениче.Мачка торба превозникот одговара за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании.ПОВЕЌЕ ВЛЕЗОТ - двете странични влезот и пред влезот, лесно да пристапите на превозникот.67 Фунти (0.8 во / 43x26x30 cm Материјал : мачка или куче превозникот усвојува високо квалитетни Оксфорд ткаенина ткаенина,лесни, носат-отпорни, водоотпорен, трајни и лесни да се чистат.Мала ТЕЖИНА - 1. - Лесен и Безбеден : Стави пакет на вашиот куфер директно, и вашето домашно милениче може да се движи напред со вас synchronously.Лесно да се носат и продавница.Во исто време солиден Оксфорд материјали ќе се обезбеди вашето користење на времето и безбедноста на вашето домашно милениче.Не избере превозникот само врз основа на тежината, но вашето домашно милениче должина и висина.Со удобно јагне сомот дното, има рефлективна појас на лево и десно страни, што го прави побезбеден да патуваат во текот на ноќта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата