Berkshire Curbside поштенско Сандаче со Пост Вклучени, Тип на Производ: Пост Монтирани поштенско Сандаче, Весникот Носителот

Berkshire Curbside поштенско Сандаче со Пост Вклучени, Тип на Производ: Пост Монтирани поштенско Сандаче, Весникот

Достапно за вашата нарачка
DEN 631.20
Залиха:

Тип На Производ : Пост Монтирани Поштенско Сандаче, Весникот Држачот.Дожд Overhang, Хардвер Монтажа : Yes.Карактеристики : Пост Опфатени; Букви Букви Пластични, Материјали : Челик; Пластични 2. Соларни Осветлени поштенско Сандаче со Пост Вклучени, Времето Отпорни, Вкупно : 80"" H x 22"" W x 22.5"" D 3. Поцинкуван Челик Пакет Капка, Колет Оддел : 10.2" H x 2.7" W x 5.1" D, Тип на Производ : Пакет Капка 4. Прозорецот Ѕид Монтирани Поштенско Сандаче, Материјал : Месинг, Ѕид 5. Ѕидот Монтирани поштенско Сандаче, Целокупната : 16.5"" H x 8.5"" W x 3"" D, Материјал : Алуминиум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата