DIAOD Шеќер Сад за Складирање Тегла Леќата Тенџере Стаклена Тегла Сад Condiment Зачин Кутија за Носител со Капак и Лажица (Боја : А, Големина : Една големина)

DIAOD Шеќер Сад за Складирање Тегла Леќата Тенџере Стаклена Тегла Сад Condiment Зачин Кутија за Носител со Капак

Достапно за вашата нарачка
DEN 734.40
Залиха:

Еден сет вклучуваат една тегла со капак, една лажица.Леќата тегла со уникатен дизајн ќе донесе некои смешни на вашиот готвење време.врвовите на вашите прсти додека заштеда на скапоцената контра простор.Оваа исклучителни поставете го прави голем дар за housewarming или свадба, па дури и за мајка ти роденден.Боја на дијаманти на jar се случајни.Боја : Како што е прикажано.Материјал : Стакло и алуминиум.Големина : Прибл. 13.5x8x5cm.Еден сет вклучуваат една тегла со капак, една лажица.Леќата тегла со уникатен дизајн ќе донесе некои смешни на вашиот готвење време.врвовите на вашите прсти додека заштеда на скапоцената контра простор.Оваа исклучителни поставете го прави голем дар за housewarming или свадба, па дури и за мајка ти роденден.Боја на дијаманти на jar се случајни.Применливи сценарио : Хотели, оброци, кафе, чај.Нека животот е полн со мали изненадувања и чувство на обредот.Пакување list1 x леќата садот со капак и лажица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата