Однапред Tabco ВО странска валута-2-1818-18R 18 x 18 2 Оддел Потоне

Однапред Tabco ВО странска валута-2-1818-18R 18 x 18 2 Оддел Потоне

Достапно за вашата нарачка
DEN 15720.96
Залиха:

Однапред Tabco ВО странска валута-2-1818-18 R Фабрикувани NSF Потоне, 2-преграда, 18" право drainboard, сад големина 18" x 18" x 14" длабоко, 16 мерач 304 серија не 'рѓосувачки челик, плочи работ сензација, валани работ, тапа дупки на 8" центри, од не 'рѓосувачки челик нозе, 1" прилагодливи нерѓосувачки челик куршум нозе, NSF, целокупната 23-1/2" F/B x 56-1/2" L/Р. Стандард 1 година гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата