Vicenza Дизајни TP9000 Сан Мишел Пролет Тоалетна Хартија Носителот, Полиран Злато

Vicenza Дизајни TP9000 Сан Мишел Пролет Тоалетна Хартија Носителот, Полиран Злато

Достапно за вашата нарачка
DEN 10319.76
Залиха:

Венецијанскиот стил пролет тоалетна хартија држачот.Тврда, 100-Процентно да доведе слободни pewter.Страна направена од страна на занаетчии во сад.Опис на производот Сан Мишел е италијански име на Архангел Михаил и, исто така, претставува различни локации и цркви во Италија, најмногу познати се Isola ди Сан Мишел, остров во Венецијанскиот лагуна во Северниот дел на Италија.Vicenza Дизајни носи Венецијански изгледаат и се чувствуваат до вашиот дом низ Сан Мишел колекција на копчиња, повлекува, рачки на вратите, бања додатоци и многу повеќе.Солидна pewter тоалетна хартија држачот.Монтажа хардвер е вклучена. 100-Процентно да доведе слободни pewter.Рачно изработени во Скотсдејл, АЗ, САД.Од Производителот Сан Мишел е италијански име на Архангел Михаил и, исто така, претставува различни локации и цркви во Италија, најмногу познати се Isola ди Сан Мишел, остров во Венецијанскиот лагуна во Северниот дел на Италија.Vicenza Дизајни носи Венецијански изгледаат и се чувствуваат до вашиот дом низ Сан Мишел колекција на копчиња, повлекува, рачки на вратите, бања додатоци и многу повеќе.Солидна pewter тоалетна хартија држачот.Монтажа хардвер е вклучена. 100-Процентно да доведе слободни pewter.Рачно изработени во Скотсдејл, АЗ, САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата