KOHLER 22166-G-TT Purist Handshower, Жив Титаниум

KOHLER 22166-G-TT Purist Handshower, Жив Титаниум

Достапно за вашата нарачка
DEN 4339.92
Залиха:

3-спрејови вклучувајќи Katalyst, масажа и свила спрејови со пауза.Handshower црево не се вклучени - К-9514 се препорачува.Натпревари на KOHLER Purist колекција.Палец јазиче овозможува непречено транзиција помеѓу спрејови.Комбинација на рамнотежа, тежина, сила, и аголот го прави овој handshower удобен и лесен за употреба.Уживаат во луксузен туширање во комбинација со до 30 проценти вода заштеди.Оваа Форте 1.75-gpm handshower предвидува три различни спрејови - целосна покриеност, пулсирачки масажа, или свила спреј - сите збогатени со Katalyst технологија за целосно indulgent туширање experience.By вгради два литра на воздухот во минута, Katalyst испорачува моќни, сладострасна спреј што држи до телото со поголеми, целосни капките вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата