Qkiss 30 Парчиња Ноќно Спиење Пена за Коса Curler Ролки Коса Ролки DIY Сунѓерот Косата Ролки Алатки

Qkiss 30 Парчиња Ноќно Спиење Пена за Коса Curler Ролки Коса Ролки DIY Сунѓерот Косата Ролки Алатки

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Коса со ролери внатре клучен дел надградба употреба увоз висока издржливост мека линија заменат обичните железо линија или алуминиум линија.Десетици илјади пати пати се уште се задржи силна истрајност.Двојно overhand со силна еластична линија безбедно и убавина надградба за една suturing пред.убавина со сенце на квалитет.Новата генерација на косата ролки направени во голем дострел еластичност двојно влакна замени monolayer хемикалии боја влакна.допрете повеќе се изедначи со чувство на рака.Мек сунѓер материјал, лесно не скршени, што се трајни, удобно да се носат кога спиеш.Лесен за употреба одговараат за сите губење на видот.направи убава кадрава、вода или тело бран коса без 0% коса штета.убавината на косата повеќе за нега на коса.Опис : Ова excellenthair curler помага со сите фризури.Бидете убави кадрици и телото waveswithout било каква штета!Скрши традицијата - Негираат коса, перм.Зачувување на hundreddollars и часа да се оди на салон.Потребни се само неколку едноставни чекори andminutes да имаат убав кадрава бран - изберете умерена количина на коса, и rollit во мек сунѓер областа на косата curler се додека не кадрици до врвот на thecurl, по сите виткање curlers не се имате било клипови.Клучот е да се keeptight од кадрици.Карактеристики : 1. Мека spongematerial, не е лесно да се скршени, што се трајни, удобно да се носат кога спиеш. 2. Newgeneration коса ролки направени во голем дострел еластичност двојно влакна replacemonolayer хемикалии боја влакна допир повеќе се изедначи со чувство на рака. 3. Косата rollerinside клучен дел надградба употреба увоз висока издржливост мека линија замени ordinaryiron линија или алуминиум линија.Десетици илјади пати пати се уште се задржи strongtenacity. 4. Doubleoverhand со силна еластична линија безбедно и убавина надградба за една suturingbefore.убавина со чувство на квалитет. 5. Лесно да се usesuit за сите губење на видот.направи убава кадрава, вода или тело бран hairwithout 0% коса штета.убавината на косата повеќе за нега на коса. 6. Лесни коса ролки сет, што е многу погоден за патување или одмор.Спецификации : Предмет Тип : Губење на Ролери Package Weight : 114g Пакет Големина : 14 x 13 x 7cm / 5.5 x 5.1 x 2.2 во Количина : 30pcs Package Included : 30 x Hair Rollers.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата