Yuanhong ноќта на Вештерките Насмеани Дух Виси Украс со Светлосен Очи 3D Windsock Страшно Двор Градина Декорација на ноќта на Вештерките Смешно Роденден Подарок-Бела

Yuanhong ноќта на Вештерките Насмеани Дух Виси Украс со Светлосен Очи 3D Windsock Страшно Двор Градина Декорација

Достапно за вашата нарачка
DEN 911.76
Залиха:

Тоа?ќе биде повеќе се третираат отколку трик на оваа ноќ на Вештерките со овој убавата плашлив 3 D windsock.Обликувани како класичен дух, тоа е направена од најлон и виси лесно од дрво или патио.Очите дури и сјај во текот на ноќта!.Со рацете се шири како крила и заостанува streamers тече зад нив, овој гигант дух го прави совршен прилог на вашиот двор на blustery падне дена и е само како шармантна за време на фер времето.Направен од лесен, трајни најлон ткаенина, оваа слатка и плашлив windsock е дизајниран да се спротивстави на различни временски услови.Едноставно се откажам и да уживате!.Оваа исчезнат-отпорни windsock ќе ја задржи својата боја цела сезона долго.Место чисти.Големина : S : 18 X33" L : 26 X43". 1.Тоа?ќе биде повеќе се третираат отколку трик на оваа ноќ на Вештерките со овој убавата плашлив 3 D windsock.Обликувани како класичен дух, тоа е направена од најлон и виси лесно од дрво или патио.Очите дури и сјај во текот на ноќта!2.Со рацете се шири како крила и заостанува streamers тече зад нив, овој гигант дух го прави совршен прилог на вашиот двор на blustery падне дена и е само како шармантна за време на фер времето.3.Направен од лесен, трајни најлон ткаенина, оваа слатка и плашлив windsock е дизајниран да се спротивстави на различни временски услови.Едноставно се откажам и да уживате!4.Оваа исчезнат-отпорни windsock ќе ја задржи својата боја цела сезона долго.Место чисти. 5.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате.Ние ќ се обидуваме се потрудиме да ви помогне.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect Description : Материјал : Најлон Големина : S : 18 X33 L : 26 X43 Include : 2 X Windsock.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата