Jamco Производи YP130-U5 Близнак Постапува Платформа Камион со 5 x 1-1/4 Уретан Casters, Две Цврсти, Две Зглобот, 18 x 30, од не ' Рѓосувачки Челик

Jamco Производи YP130-U5 Близнак Постапува Платформа Камион со 5 x 1-1/4 Уретан Casters, Две Цврсти, Две Зглобот,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2097.60
Залиха:

Заварени Рамка за градење. 16 мерач Челик палубата. 1 инчен тубуларна отстранлив рачки.Болт на casters.Премиум Полиран финиш.Близнаци постапува нерѓосувачки челик платформа камион 18 x 30, со 5 инчен x 1 1/4 инчи уретан casters, две цврсти, две зглобот, заварени рамка за градење. 16 мерач челик палубата. 1 инчен тубуларна отстранлив рачки.Болт на casters.Премиум полиран финиш.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата