FAFKLF Пет Електрични Clippers, миленичиња Чешлање Ножици, USB Полнење домашно милениче Коса Clippers, Шминка removers, козметички Салони, Ниско ниво на Бучава Коса Trimmers

FAFKLF Пет Електрични Clippers, миленичиња Чешлање Ножици, USB Полнење домашно милениче Коса Clippers, Шминка removers,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3641.52
Залиха:

Професионални миленичиња чешлање алатки : погоден за сите кучиња, мачки, зајаци и други домашни миленици.Пет електрични clippers : горниот керамички подвижна машина главата и долниот легура парична казна заб машина главата и се длабоко избричен, анти-алергиски и побезбедно. 5 ниво фино прилагодување : се прилагоди во зависност од должината и густината на домашно милениче коса, и да се приспособат со 4 граница чешли (3/6/9 / 12mm), погоден за почетниците или професионална милениче groomers.Моќен 5 V мотор : подвижна машина главата, надградени керамички агол машина главата, издржлив и не-греење.Тивко дизајн : Пет ножици се погодни за кучиња со помалку вибрации, така што вашето домашно милениче веќе не се плаши кога се чешла.Опис : Ограничување чешел : 3/6/9 / 12mm, 4 Working време : околу 180 minutes Rated моќ : 5v Battery тип : 1200ah литиум јонска battery Usage : USB полнење и plug-in Suitable за домашни миленици како што се мачки, кучиња и rabbits Package се Вклучени : 1 * Електрична clipper1 * USB1 * Чистење brush4 * Ограничување чешел (3-6-9-12mm)забелешка : Поради разликите во следи и светлосни ефекти, вистинската боја може да се разликуваат малку од бојата на сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи растојание од 1-2 cm.Лесно да се носат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата