Corning 99445-15 Pyrex за Еднократна употреба Rimless Култура Цевки, 15 mm НА x 85 мм L (Пакет на 1000)

Corning 99445-15 Pyrex за Еднократна употреба Rimless Култура Цевки, 15 mm НА x 85 мм L (Пакет на 1000)

Достапно за вашата нарачка
DEN 2860.80
Залиха:

Не капа.За еднократна употреба.Круг дното стил.Култура цевка стил.Овие еднократна употреба rimless култура цевки се пакуваат за погодност во лесен-за-отворете, лесен-за-користење на пакети.На 4.0, 6.0 и 10.0 ml големини доаѓаат во диспензерот аранжман и поголеми димензии се најголемиот дел спакувани.Направени од borosilicate стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата