Ruike Multitool Мали Џебен Нож за мажи Виткање Кампување Нож EDC Комунални Надворешна Опрема 17c27 Кул Челик Шрафцигер LD51

Ruike Multitool Мали Џебен Нож за мажи Виткање Кампување Нож EDC Комунални Надворешна Опрема 17c27 Кул Челик Шрафцигер

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

【Компактен отворање на сечилото големина : 199mm / 7.83"; нож должина : 85mm / 3.35"; Тежина : 262g/ 9.42 оз. 【Мулти Алатка Џебен Нож со Клип】 : ДО 23 комунални Отворено multitool опрема, Големи преклопен нож, ножици, Клешти, видов, риба линија pilers, шише настроената, дупчиња шрафцигер, шрафцигер и така натаму, Една мулти-алатка нож ги реши сите ваши проблеми кога во движење. 【Трајни џеб Преклопен Нож 】 : RUIKE LD51 Швајцарскиот нож го остварува со една рака распоредување со додавање на палецот студ на ножот и го подобрува сечење на безбедноста со воведување на "безбедност за заклучување", која наликува на лагер за заклучување се наоѓаат во овој мулти-алатка мали џеб ножеви, кои интегрирана заштита спречува сечилото од ненадејно затворање на прстите со кои бараат да им помогнам на кон внатре да се свитка тоа. 【Лесно да се Носат】 : Доаѓа со трајни џеб Клип, погодно да висат на појас јамка или вашиот џеб, ова multitool преклопен нож е мора да се има во секојдневниот живот за кампување, Риболов потреби, на Отворено .Почнувајќи со џебен нож, имате избор на права ножот за да ја прочистите сечење, или serrated ножот.Оваа алатка исто така, вклучува Филипс шрафцигер заедно со големи и средни рамен screwdrivers, како и посветен жица машина/stripper.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата