XIALITR Коса Канџи Срцето Ѕвезда Коса Клипови Бонбони Боја U-Облик Шноли Barrette (Боја : Светло Виолетова Срцето)

XIALITR Коса Канџи Срцето Ѕвезда Коса Клипови Бонбони Боја U-Облик Шноли Barrette (Боја : Светло Виолетова Срцето)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1748.64
Залиха:

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,како што се : партија,канцеларија,патување,и секојдневно.Лесен за употреба,лесно да се стави на и исклучување.Издржливи и многу лесен за користење, подобро за густа коса.Елегантна и убава коса дизајн ноктот клипови, Не се лизга, комфорни и издржливи за да го користите, стилски и може да се користи во сите прилики, погоден за, во ред, среден да се густа коса.Погоден за сите возрасни групи.На многоцветни форма и средни одговара за девојки и женска од сите возрасни групи.Материјал : Метал.Боја : Како на Pictures Size : L*W околу 5*2.5 cm Package : 1pairs Коса клипови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата