Паркер 68PLS-4-4-pk10 Prestolok PLS Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Притисни-за-Поврзете се и Машки Цевки Конектори, 1/4 и 1/4, 316L не ' Рѓосувачки Челик (Пакување од 10)

Паркер 68PLS-4-4-pk10 Prestolok PLS Притисни-за-Поврзете Фитинг, Цевка на Цевка, Притисни-за-Поврзете се и Машки

Достапно за вашата нарачка
DEN 7592.64
Залиха:

Нерѓосувачки челик 303 L collet.316 L не ' рѓосувачки челик тело.FM заптивки.316 L не ' рѓосувачки челик бекап за миење.Хемиски, корозија и абразија отпор.Паркер е Другари фитинзи согласува да ФДУ стандарди дозволи за постојан контакт со храна и други агресивни средини.Произведени од страна Паркер, направен во сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата