Nike Women ' s Удар Работи за Чевли

Nike Women ' s Удар Работи за Чевли

Достапно за вашата нарачка
DEN 4535.76
Залиха:

Гумен ѓон.Спортски чевли.Mesh и синтетички кожа на горниот.Air Max амортизирање.Air Max 90 ќе потсетуваат на носталгија во исклучително верни репродукција на првиот историски верзија.На Nike Air Max 90 "Инфраред" се враќа на вистинската СЛ форма во 2020 година за да го прослават 30-годишнината од постоењето на Air Max 90 силуета.Во 1990 година, Air Max линија зеде одлучувачки чекор напред со деби на силуета дека наскоро ќе отиде подалеку од својата оригинална функција како високо-перформанси работи чевли.Помладата публика можеби не знае за неа како "Air Max 90", но на своето деби оваа дизајн сметаше на еволуцијата на оригиналниот Air Max од 1987 година и имале соодветна име : Air Max 3. Ова издание го слави безвременски модел, предлагање на нејзиното оригинално име и пресоздавањето на својот прв извршување со исклучителни внимание на детали.На изработка е оригиналот, со заострените намали пена midsole и airbag збиена во forefoot.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата