2 ПАРЧИЊА Обновливи Iced Кафе Изолатор Ракав за Ладни Пијалоци, Neoprene Носители Компатибилен за McDonalds, Старбакс Кафе, Dunkin Крофни(Црна Шепа Печатење)

2 ПАРЧИЊА Обновливи Iced Кафе Изолатор Ракав за Ладни Пијалоци, Neoprene Носители Компатибилен за McDonalds, Старбакс

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

СЕТ ОД 2 - Вклучува 2 ПАРЧИЊА од 22oz-24oz ТЕРМИЧКА ИЗОЛАЦИЈА РАКАВ.Тоа задржува вашата пијат ладно/топло подолго време.Тие се одлични за да го однесете со вас додека се на пат да office / home / college / училиште.Се ПРОТЕГА ДА се ВКЛОПИ : Нашето првенство зафат е уникатно дизајниран да одговара на различни iced кафе пијалаци, вклучувајќи Ги, Venti, и Висок "Старбакс", Dunkin Крофни, и мекдоналдс кафе големини.Може да се вклопи во други популарни брендови, шишиња со вода, и tumblers.ИЗДРЖЛИВИ, БЕЗ МИРИС МАТЕРИЈАЛ : се Направени од издржлив & флексибилни 4mm дебели 100% neoprene со силна крои.Нашите изолирани ракави можат да го издржат истегнување, виткање, и ништо живот фрла во тоа.ТЕРМИЧКА ИЗОЛАЦИЈА ДРЖИ ПИЈАЛАЦИ ЛАДНИ : Висока густина neoprene држи вашиот iced пијат ладно подолго.Земете со вас на вашиот начин на канцеларијата/училиште.Уживајте во вашата омилена iced пијалаци on-the-go без да се грижиш за тоа колку брзо тоа е топење.ОБНОВЛИВИ ПЕРАТ : чаша изолатор ракав може да се чистат и се користи многу пати, е совршена замена за еднократна употреба хартија првенство ракави и салфетки.Еколошки и да се намали отпадот.Едноставно плакнење може да биде чиста.ТЕРМИЧКА ИЗОЛАЦИЈА РАКАВ ДРЖИ ВАШИОТ ПИЈАЛОК ПОСТУДЕНО ПОДОЛГО време е да имате на вашиот мраз пијат како про со Polar Mate neoprene обновливи пијат ракави која ја покрива, insulates и го заштитува вашиот омилен ладни пијат чаша!Нашите ракавите се направени со висок квалитет, дебели, трајни и удобно neoprene материјал со здрав и супер силен крои.На ракавите има флексибилна и еластичен дизајн со покриени дното која е загарантирана да се задржи вашиот пијалок постудено подолго.Тие се одлични за на пат, канцеларија, автомобил, и дома!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата