Hussmann 0327153, Цилиндар 400N Хс Nt

Hussmann 0327153, Цилиндар 400N Хс Nt

Достапно за вашата нарачка
DEN 4478.64
Залиха:

Вистински ОЕМ замена дел.Hussmann е познат ширум светот како лидер во екранот опрема и ладење на системите за клиенти на мало прехрамбена индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Германија.Цилиндар 400 N Хс Nt.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата